JULIA ŁAZICKA
Ruch jest dla mnie najbardziej przystępną i najbliższa mi formą wyrazu siebie, emocji.
Lubię być w ruchu i poznawać ludzi w ruchu.

Jestem trenerem personalnym, trenerem medycznym i instruktorem pilates. Specjalizuję się w treningu pro-zdrowotnym.

Moja przygoda z ruchem zaczęła się w szkole podstawowej. Przez kilka lat swojego nastoletniego życia trenowałam taniec towarzyski. Na studiach zaangażowałam się w projekt teatralny, gdzie kilka lat wraz z przyjaciółmi tworzyliśmy spektakle oparte o ruch, gdzie poznawałam taniec współczesny, ruch emocjonalny, kontakt improwizację. Tańczę tango argentino, salse cubane, bachate.

W całej tej przygodzie tanecznej długi czas zmagałam się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i to właśnie doświadczenie zaprowadziło mnie na ścieżki terapii ruchem.

Udało mi się pomóc sobie. Chętnie pomogę Tobie.

Opinie klientów:

Pilates, a że nigdy wcześniej z nikim innym w ten sposób nie ćwiczyłam, to w zasadzie mogę powiedzieć  „Julka i jej pilates”, otworzyła  przede mną nieznane mi dotąd ścieżki nabywania świadomości swojego ciała i możliwości pomocy sobie w dolegliwościach bólowych, poprzez wprowadzenie dobrych wzorców ruchowych. A właściwie może odkrycie nieprawidłowych i ich korekta? A może wszystko po trochu.. jest pewne że: przestałam mieć tak często  dolegliwości bólowe kręgosłupa; umiem chodzić, jeździć na rowerze i podejmować jakikolwiek wysiłek fizyczny  w sposób prawidłowy, korzystny dla mojego zdrowia, rozwijający, i chroniący mnie przed dolegliwościami; umiem odnaleźć niepotrzebne napięcia w ciele i skoncentrować się na ich rozluźnieniu.

Zajęcia poza oczywistymi korzyściami fizycznymi dają mi spory ładunek pozytywnej energii i rozluźnienia. Jest swobodnie i  zabawnie, jest kameralnie, z uważnością na każdą z nas. Baaardzo lubię nasz Pilates 😉

Magda

Julię poznałam podczas zajęć fizycznych prowadzonych przez Nią w szkole rodzenia. Dzięki Jej autorskim, przeznaczonym dla kobiet w ciąży treningom, w których uczestniczyłam praktycznie aż do samego rozwiązania, fantastycznie się czułam i byłam w znakomitej, jak na ten szczególny stan, kondycji 😉 Julia również bardzo pomogła mi w przejściu trudnych momentów już po porodzie, jest bowiem niezwykle wrażliwą, otwartą na drugiego człowieka, charyzmatyczną i empatyczną osobą, za co Ją niezwykle cenię 🙂 A poza tym, oczywiście, umiejętnie łączy ogromną wiedzę z zakresu swojej specjalności z wszechstronną praktyką trenerską  – zawierajacą elementy pilates, jogi i innych, znanych jej sekretnych technik 😉 To osoba, która zaraża innych swoim uśmiechem i dobrą energią; trener, któremu się ufa i zawdzięcza motywację do pracy nad sobą. Polecam, polecam, polecam! 🙂

Ania

Zajęcia z Julią były moją drugą próbą ratowania sie pilatesem. Pierwsza z kimś innym była nieudana bo nasiliła dolegliwości.  Dzięki bardzo serdecznemu i pełnemu pasji zaangażowaniu Julii, jej indywidualnemu podejściu i trosce, udało mi sie na nowo, po długim czasie kryzysu zdrowotnego, unieruchomienia , borykania się z bólem przewlekłym i depresją spowodowaną nagła utratą aktywnosci fizycznej, znaleźć dla siebie przestrzeń aktywności fizycznej, która wzmacniając nie wywołuje “kryzysu kręgosłupowego”. Dzięki Julia!!! 


Miłka
Dzięki ćwiczeniom pilates z Julią czuję, że moje całe ciało stało się silniejsze i stabilniejsze. Mam lepszą świadomość tego, kiedy przyjmuję nieprawidłową postawę, skutkującą bólem pleców. W okresach regularnych ćwiczeń z Julią, tj. co najmniej 1 raz w tygodniu, zapominam o wszelkich dolegliwościach i jestem zadowolona z siebie, bo wiem, że robię dla siebie coś bardzo dobrego.

Dorota

Zajęcia z Julią dały mi przede wszystkim ogromną dawkę radości i relaksu. Poznałyśmy się w szkole rodzenia, potem nie było innej możliwości jak tylko dołączyć do innej grupy i kontynuować ćwiczenia. To odprężenie dla ciała (wbrew pozorom bolące mięśnie też są sygnałem dobrze wykonanej pracy :)I dla umysłu. Praktycznie za każdym razem wychodziłam z ćwiczeń zrelaksowana. Dobrze widać, że Julia zna się na rzeczy i jest naprawdę kompetentną osobą, jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie z zakresu ćwiczeń pilates. Małe grupy, indywidualne podejście do ćwiczących i duża dawka empatii przyciągają na kolejne zajęcia. Dzięki nim można na nowo poznać swoje ciało i ruszyć mięśnie, o istnieniu których nie miało się wcześniej pojęcia 🙂  Julia jest prawdziwą pasjonatka tego, co robi. Pozwoliła mi, oprócz wyżej wspomnianych rzeczy, na powiększenie samoświadomosci swojego ciała. Z perspektywy czasu to dla mnie bardzo ważne. Dlatego, gdy tylko okoliczności pozwalają, korzystam z zajęć. Naprawdę warto 🙂

Aga

Kwalifikacje

poród to ruch